Друзі ! Ви все частіше стали нас питати: “Чому наземні конструкції під сонячні панелі так по-різному коштують на ринку? Що обрати та на що звернути увагу? Чи потрібно власникам думати про конструкції?” Ми вже відповідали на такі питання, но вирішили ще нагадати:

  • KRIPTER пропонує наземні станції з якісно оцинкованих перфорованих профілів на болтових з’єднаннях.
  • Наземні конструкції Kripter не потребують зварювання, фарбування і повторного повного фарбування упродовж всього терміну експлуатації. Швидко збираються та скручуються простими болтовими з’єднаннями.
  • Не вимагають наявності електрики на місці монтажу, та додаткового складного обладнання. Монтажники не потребують спецодягу для захисту від фарби чи іскор при зварюванні. Монтаж таких станцій екологічніший та безпечніший .
  • Болтові з’єднання роблять конструкції адаптивними, дозволяють підлаштовувати конструкції під рельєфи місцевості та модифікувати конструкції, не потребують досвердлювання отворів та дофарбовування.
  • При появі подряпин цинкове покриття продовжує захищати метал від іржі та перешкоджає непомітному розвитку іржі під шаром цинку. Це пояснюється електрохімічною відмінністю між цинком і залізом, в результаті якого цинк утворює із залізом стійке з’єднання і таким чином захищає його. Цей захист – одна з головних переваг цинкового покриття, величезна перевага, в порівнянні з покриттям фарбою.
  • Фарбування по терміну експлуатації в рази поступається покриттю цинком, вимагає довгу попередню підготовку конструкції, знежирення, нанесення основи під фарбу, не гарантує появи відлущення фарби. Конструкції перебувають під постійним впливом ультрафіолету – це викликає теплове розширення металу, що своєю чергою стає причиною руйнування цілісності лакофарбового покриття.
  • Зварювання цинкових конструкцій потребує технологій, що не руйнують шар цинку в місці зварювання. Потрібно дотримуватись також правил безпеки при виконанні подібних робіт, оскільки при вдиханні цинкових парів є ризики придбати серйозні захворювання органів дихання, при збиранні конструкцій на болтових з’єднаннях ми уникаємо і цей незручності.
кріплення для панелей
кріплення для панелей

https://www.facebook.com/kripterua/posts/1473198836371829

Нагадуємо, що готові набори наземних «столів» Kripter Domino підтримуються в наявності на складі нашого партнера “Атмосфера”, не потребують розрахунків та складного підбору.
Наш інженерний відділ надає безкоштовну інженерну підтримку, необхідні розрахунки снігових та вітрових навантажень, комплектацію необхідних елементів конструкцій