Online калькулятор
  • Ми працюємо: ПН - ПТ 9.00 - 18.00
38 067 114 70 70 Зателефонуйте нам
info@kripter.ua Напишіть нам

Система (Схід-Захід)

РОЗТАШУВАННЯ ПАНЕЛЕЙ СХІД/ЗАХІД

ДВОНАПРАВЛЕНА БАЛАСТНА СИСТЕМА KRIPTER® WindSpoiler Ost/West

На відміну від південної баластної системи Wind Spoiler СХІД/ЗАХІД, має двонаправлене розташування сонячних панелей - на схід та захід, що дозволяє сонячній станції мати високі показники ефективності протягом дня.

https://kripter.ua/wp-content/webpc-passthru.php?src=https://kripter.ua/wp-content/uploads/2020/03/20191004_164900-450x300.jpg&nocache=1

Баластна система Схід/Захід служить підтримуючою конструкцією фотоелектричних модулів, які розміщуються на дахах промислових, комерційних та приватних будівель. Система дозволяє встановлювати сонячні станції на пласких дахах баластно без анкерування.

Баластна система кріплення Kripter Wind Spoiler Ost/West доступна, проста в установці і не пошкоджує основний гідроізоляційний килим, чим запобігає протіканню чи псуванню покрівлі з часом експлуатації.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ, МАКСИМАЛЬНА ДОВГОВІЧНІСТЬ

Cистема для закріплення фотомодулів, яка в своїх багатьох варіаціях може бути встановлена на пласких дахах з невисокими парапетами. Призначена для “твердих” та “м’яких” покрівель з покриттям ПВХ мембрана, єврорубероїд та рубероїд.

Без анкерування

Не потребує кріплення до даху, зберігається герметичність покрівлі.

Доступний баласт

Навантаження трикутників відбувається простим і доступним баластом- звичайною троутарною плиткою. Невелика вага і висока стабільність конструкції.
конструкция под солнечные панели

Вже у зборі

Опорні трикутники конструкції поставляються зібрані, що забезпечує швидкий монтаж

Особливий конструктив

Завдяки спеціальним килимкам і конструктиву рівномірно навантажує покрівлю, щоб уникнути деформації утеплювача та покрівельного покриття.

СКЛАДОВІ ЕЛЕМЕНТИ СИСТЕМИ

Загальний вигляд системи

Двонаправлена система Kripter WindSpoiler OST/WEST включає опорні трикутники, прижими панелей, захисні килимки та анкери кріплення для баласту. Кут нахилу модулів замовляється в межах 15-25 градусів.
конструкция под солнечные панели

Опорні трикутники

Поставляються попередньо зібраними.
крепеж для солнечных панелей

Міжмодульний T прижим панелей

Заокруглені крильця прижиму дозволяють зручно "заводити" модуль під прижим, ребриста поверхня надійно фіксує.
крепеж для солнечных панелей

Крайній Z прижим панелей

Завдяки ребристій поверхні надійно фіксує крайні сонячні панелі в ряду.

Доступний баласт

Наші інженери підкажуть розмір та вагу необхідного баласту під вашу станцію.

Захисні гумові килимки під баласт

Захищають покрівлю та додатково рівномірно розносять вагу конструкції.

FAQ

ВІДПОВІДАЄМО

Які переваги баластної системи?

Така система не потребує анкерування, завдяки попередньо зібраним трикутникам швидко і зручно встановлюється, має легкий каркас, рівномірно навантажує покрівлю, має подовжену гарантію на матеріали завдяки анодованому алюмінію, та нержавіючим метизам, можливість повторного використання алюмінієвої сировини.

Чи вистачить баласту? Чи не "здує" мою станцію?

Розрахунок баласту і вітрові навантаження проводяться нашим інженерним відділом за допомогою спеціальних розрахункових програм.

Чи не продавить бетонна плитка мою м'яку покрівлю?

В системам Kripter використовується спеціальний гумовий килимок, який підкладається під кожен баласт, захищаючи покрівлю та рівномірно додатково розносить навантаження.

https://kripter.ua/wp-content/webpc-passthru.php?src=https://kripter.ua/wp-content/uploads/2020/03/img-36e82650f7c0973c6c22103ae1fc9acf-v-600x400.jpg&nocache=1

ГАЛЕРЕЯ ФОТО ПРОЕКТІВ

Систему Kripter Wind Spoiler Ost/West використовують сотні інсталяторів по всій Україні, ознайомтесь з фото "живих" об'єктів, де були встановлені наші кріплення.

Дивитись

Або ознайомтесь з галереєю інших наших систем: баластні системи, фасадні, наземні станції і багато іншого.

https://kripter.ua/wp-content/webpc-passthru.php?src=https://kripter.ua/wp-content/uploads/2020/03/shid-zahid-2-600x512.jpg&nocache=1
Дізнайтесь більше про систему кріплення для похилих дахів Kripter Wind Spoiler Ost/West
ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНШИМИ СИСТЕМАМИ ВІД KRIPTER

ІНШІ СИСТЕМИ KRIPTER

    Форма зворотнього зв'язку