Online калькулятор
  • Ми працюємо: ПН - ПТ 9.00 - 18.00
38 067 114 70 70 Зателефонуйте нам
info@kripter.ua Напишіть нам

Баластна система (Південь)

БАЛАСТНА СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ ВІД КRIPTER

БАЛАСТНА СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ НА ПЛАСКИЙ ДАХ KRIPTER WindSpoiler

Баластна система служить підтримуючою конструкцією фотоелектричних модулів, які розміщуються на дахах промислових, комерційних та приватних будівель. Система дозволяє встановлювати сонячні станції на пласких дахах баластно без анкерування. 

https://kripter.ua/wp-content/webpc-passthru.php?src=https://kripter.ua/wp-content/uploads/2020/03/bal.14-450x300.jpg&nocache=1

Баластна система кріплення Kripter Wind Spoiler доступна, проста в установці і не пошкоджує основний гідроізоляційний килим, чим запобігає протіканню або псуванню покрівлі з часом експлуатації. Складається з опорних алюмінієвих трикутників, прижимів панелей та спеціальних шурупів для кріплення з баластом. У якості баласту використовується звичайна тротуарна плитка, яку можно купити беспосередньо біля місця монтажу.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ, МАКСИМАЛЬНА ДОВГОВІЧНІСТЬ

Cистема для закріплення фотомодулів, яка в своїх багатьох варіаціях може бути встановлена на пласких дахах з невисокими парапетами. Призначена для “твердих” та “м’яких” покрівель з покриттям ПВХ мембрана, єврорубероїд та рубероїд.

Не потребує кріплення до даху, зберігається герметичність покрівлі.
Навантаження трикутників відбувається простим і доступним баластом- звичайною троутарною плиткою. Невелика вага і висока стабільність конструкції.
https://kripter.ua/wp-content/webpc-passthru.php?src=https://kripter.ua/wp-content/uploads/2020/04/235365-700x500.png&nocache=1
Опорні трикутники конструкції поставляються зібрані, що забезпечує швидкий монтаж
Завдяки спеціальним килимкам і конструктиву рівномірно навантажує покрівлю, щоб уникнути деформації утеплювача та покрівельного покриття.

СКЛАДОВІ ЕЛЕМЕНТИ СИСТЕМИ

Загальний вигляд системи

Південна система Kripter WindSpoiler включає опорні трикутники, прижими панелей, захисні килимки та анкери кріплення для баласту.

Опорні трикутники

Поставляються попередньо зібраними. Кут нахилу обирається під час замовлення в межах 15-25°
крепеж для солнечных панелей

Міжмодульний T прижим панелей

Фіксує середні сонячні модулі в ряду. Заокруглені крильця прижиму дозволяють зручно “заводити” модуль під прижим.
крепеж для солнечных панелей

Крайній Z прижим панелей

Для фіксації крайніх модулів в ряду. Ребриста поверхня прижиму жорстко фіксує модуль по периметру.

Доступний баласт

Наші інженери підкажуть розмір та вагу необхідного баласту під вашу станцію.

Захисні гумові килимки під баласт

Захищають покрівлю та додатково рівномірно розносять вагу конструкції.
крепление солнечных панелей на плоской крыше

Вітровий спойлер

Зменшує вітрове навантаження та забезпечує додаткову стабільність всієї конструкції.

FAQ

МИ ВІДПОВІДАЄМО

Що таке баластна система, де вона використовується?

Зі скатної покрівлі вода, сніг сходять безпроблемно. А на пласких дахах виникають проблеми з відведенням дощової води. На їх поверхні залежується сніг, накопичуються дрібні гілочки, листя і т.п. Тому вирізання частини покриття, вивід закладних для закріплення конструкцій негативно впливає на час експлуатації всієї покрівлі в цілому. Баластні системи спеціально розроблені для пласких дахів та завдяки своєму особливому конструктиву та спеціальним килимкам рівномірно розносять навантаження на покрівлю та дозволяють уникнути пошкодження і деформацію утеплювача та покрівельного покриття. Зберігають цілістність покрівлі, не пошкождуючи поверхню, тримаються на покрівлі завдяки баласту, розрахованому і підібраному під умови покрівлі.

Які переваги баластної системи?

Така система не потребує анкерування, завдяки попередньо зібраним трикутникам швидко і зручно встановлюється, має легкий каркас, рівномірно навантажує покрівлю, має подовжену гарантію на матеріали завдяки анодованому алюмінію, та нержавіючим метизам, можливість повторного використання алюмінієвої сировини.

Який максимальний кут нахилу?

Кут нахилу модулей обирається під час замовлення в межах від 10 до 25 градусів

Чи не продавить бетонна плитка мою м'яку покрівлю?

Трикутники рівномірно розподіляють вагу конструкції, також в системах Kripter використовуються спеціальні гумові килимки, які підкладаються під кожен баласт, захищаючи покрівлю та рівномірно додатково розносять навантаження.

https://kripter.ua/wp-content/webpc-passthru.php?src=https://kripter.ua/wp-content/uploads/2020/03/bal1-600x400.jpg&nocache=1

ГАЛЕРЕЯ ФОТО ПРОЕКТІВ

Систему Kripter Wind Spoiler  використовують сотні інсталяторів по всій Україні, ознайомтесь з фото "живих" об'єктів, де були встановлені наші кріплення.

Дивитись

Або ознайомтесь з галереєю інших наших систем: баластні системи, фасадні, наземні станції і багато іншого.

https://kripter.ua/wp-content/webpc-passthru.php?src=https://kripter.ua/wp-content/uploads/2020/03/pivdenna-2-600x512.jpg&nocache=1
Дізнайтесь більше про баластну систему кріплення Kripter Wind Spoiler
ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНШИМИ СИСТЕМАМИ ВІД KRIPTER

ІНШІ СИСТЕМИ KRIPTER

    Форма зворотнього зв'язку