Online калькулятор
  • Ми працюємо: ПН - ПТ 9.00 - 18.00
38 067 114 70 70 Зателефонуйте нам
info@kripter.ua Напишіть нам

Вогнезахисні муфти

Чому потрібно встановлювати вогнезахисні муфти

Перш за все вогнезахисні муфти за критеріями ймовірності пожежі необхідно встановлювати в багатоквартирних будинках, де безпека кожного мешканця багатоповерхівки в тому числі залежить і від його сусідів. Ще з дитинства школа та батьки навчають, що при пожежі в жодному разі не рекомендується вибивати вікна та двері, через які надходить свіже повітря, що призводить до додаткового надходження кисню і збільшенню та поширенню пожежі. Однак ніколи не згадувалось про те, що поширенню пожежі також сприяють вентиляційні канали, сантехнічні трубопроводи та інші інженерні мережі. Це пов’язано з тим, що в радянські часи в якості вертикальних каналізаційних мереж використовувалися лише чавунні або сталеві трубопроводи, на які вогонь та висока температура не мали жодного впливу. На сьогодні великого поширення набули трубопроводи внутрішньої каналізації, водопостачання та ливнестоків що виготовлені з поліпропілену, полівінілхлориду та поліетилену.

Принцип дії та як вони захищають?

При зростанні температури оточуючого середовища вогнезахисний матеріал, що використовується в муфтах, термічно розширюється в десятки разів. При пожежі полімерні труби починають плавитись та вигорають. Вогнезахисний матеріал муфти заповнює отвір в стіні, перетискає розм’якшену пластикову трубу та не дає диму та вогню проходити через стіни чи міжповерхові перекриття, в яких були прокладені труби, в сусіднє приміщення.

Підтверджена ефективність та безпека

В умовах реальної пожежі та під дією високих температур, вогнезахисна муфта спрацьовує та перекриває отвір в стіні чи перекритті, затримує вогонь (вогнестійкість до 180! хвилин), значно зменшує вірогідність поширення пожежі на сусідні приміщення. Та дозволяє мешканцям безпечно та вчасно покинути приміщення!

Які переваги:

Корпус муфти виготовляється з жаростійкої нержавіючої сталі та має термін експлуатації десятки років.

Терморозширювальний вогнезахисний матеріал вкладки має високу межу вогнестійкості.

Продукція сертифікована (сертифікат відповідності № UA1.166.0015985-17; санітарний висновок № 602-123-20-1/22130).

Муфта має роз’ємний корпус та може встановлюватись вже на прокладених трубопроводах.

Зручно та швидко монтується завдяки простому замку на корпусі, що не потребує додаткових інструментів для її закриття.

Умови експлуатації всередині приміщень при відносній вологості повітря до 100%.