Online калькулятор
  • Ми працюємо: ПН - ПТ 9.00 - 18.00
38 067 114 70 70 Зателефонуйте нам
info@kripter.ua Напишіть нам

Металочерепиця

МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ, ШИФЕР, ОНДУЛІН, ПРОФНАСТИЛ

СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ KRIPTER® UNIVERSAL ДЛЯ ДАХУ З МЕТАЛОЧЕРЕПИЦІ

Це універсальне рішення з підвищеною стійкістю до атмосферних впливів на базі алюмінієвого профілю. Попередньо зібрані елементи дозволяють швидко та зручно зібрати конструкцію під сонячні панелі. Невелика вага алюмінієвих направляючих робить систему оптимальною, особливо для полегшених дахів, де неможливо використовувати важкі сталеві конструкції, та є економічно вигідною при транспортуванні на місце монтажу.

https://kripter.ua/wp-content/webpc-passthru.php?src=https://kripter.ua/wp-content/uploads/2020/02/fb_img_1565639775699-450x300.jpg&nocache=1

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ, МАКСИМАЛЬНА ДОВГОВІЧНІСТЬ

Система Kripter® Universal дозволяє закріпити сонячні панелі на похилий дах з металочерепичним покриттям, шифером, профнастилом, ондуліном. Включає направляючі профілі з анодованого алюмінію, надійні кронштейни кріплення до покрівлі, спеціальні прижими для швидкого монтажу сонячних панелей. Всі метизи виконані із нержавіючої сталі, отвори свердління в покрівлі герметизуються спеціальним гумовим ущільнювачем-шайбою.

Система швидко та просто монтується, як конструктор. Високоякісні елементи конструкції надійно закріплюють панелі
Алюмінієві системи забезпечують максимальний термін експлуатації.
https://kripter.ua/wp-content/webpc-passthru.php?src=https://kripter.ua/wp-content/uploads/2020/03/proba-met-700x500.png&nocache=1
Особлива перевага для легких несучих дахів. Та значна транспортна економія при перевезенні конструкції до місця монтажу.
Елементи конструкції вже у зборі для максимально швидкого монтажу.

СКЛАДОВІ ЕЛЕМЕНТИ СИСТЕМИ

Всі елементи поставляються у зборі. Алюмінієві деталі та нержавіючі метизи. Якість, зручність монтажу, довговічність конструкції.
Направляючий профіль Light D додатково анодований для захисту від атмосферних впливів, максимальної довговічності.
Для подовження профілів при необхідності, оскільки доставити профіль 5-6 метрів на місце досить проблематично.
Шуруп-гвинт з нержавіючої сталі надійно кріпить конструкцію до покрівлі і зручно регулюється завдяки пазам.
Для фіксації середніх модулів в ряду. Заокруглені крильця прижиму дозволяють зручно “заводити” модуль під прижим.
Для фіксації крайніх модулів в ряду. Ребриста поверхня прижиму жорстко фіксує модуль по периметру.

FAQ

ВІДПОВІДАЄМО

Як кріпиться конструкція до металочерепиці?

Конструкція для сонячних панелей кріпиться до балок або обрешітки покрівлі за допомогою спеціального гвинта-шурупа. Попередньо в металевому листі покрівлі свердлиться отвір. Рекомендований крок кріплення в середньому 1,5м.

Де краще свердлити отвір - знизу чи зверху хвилі?

Для металочерепиці кріплення дозволяється встановлювати як зверху, так і знизу хвилі, завдяки якісному гумовому EPDM ущільнювачу, що запобігає протіканню в обох варіантах встановлення, але щоб уникнути «людського фактору» все ж рекомендуємо встановлювати в верх хвилі, де вода стікає краще; Для шифера в верхню частину хвилі (бажано в місцях цвяхів); Для профнастилу в верхню частину хвилі.

Чи зможу встановити конструкцію, якщо нерівно закручу шуруп-гвинт?

Конструкція системи від Kripter максимально продумана, щоб уникнути проблем, з якими легко зіштовхнутись при монтажі. Для зручного регулювання в кронштейнах передбачені довгі отвори-пази овальної форми, що дозволять закріпитись до направляючого профілю, навіть, коли шуруп-гвинт закручений нерівно.

Чи не буде покрівля протікати?

Герметизація отвору в покрівлі відбувається гумовим ущільнювачем-шайбою під час закручування шуруп-гвинта. Ущільнювачі має бути стиснутий не більше ніж на 30-40% від свого початкового розміру. При більшому стисканні можливе ушкодження гумового ущільнювача та подальше протікання покрівлі через атмосферні опади.

https://kripter.ua/wp-content/webpc-passthru.php?src=https://kripter.ua/wp-content/uploads/2020/02/20170720_091649-600x400.jpg&nocache=1
НАБОРИ КРІПЛЕНЬ ПІД КЛЮЧ, ВСЕ В КОМПЛЕКТІ

СИСТЕМА КОМПЛЕКТІВ KRIPTER STRINGSETTER

Система готових комплектів на українському ринку відома як Kripter StringSetter. ЇЇ можна ексклюзивно  придбати в мережі нашого партнера компанії ATMOSFERA®.

Це не просто кріплення для фіксації модулів на даху, а система для розмітки і монтажу цілого геліополя, що заповнює інверторний стринг. Система сумісна з будь-якими фотомодулями на 60 і 72 селлів та з будь-якими покрівельними покриттями.

Для розрахунку Kripter StringSetter досить знати: яка покрівля і скільки рядів?


Наприклад:

  • покрівля: металочерепиця (М)
  • прикидаємо розміщення модулів рядами на даху:1 ряд × 10 модулів, 2 ряди × 2 модуля + 2 ряди × 6 модулів.
  • замовляємо: 1шт - М10, 2шт - М02, 2шт - М06

Саме такими рядами, що окремо упаковані в набори, система StringSetter приїде на об’єкт. Ці набори потрібно буде просто підняти на дах, розкласти на місці та зібрати відповідно до інструкції.

ГАЛЕРЕЯ ФОТО ПРОЕКТІВ

Систему Kripter Universal до металочерепиці, шифера, ондуліна, профнастила використовують сотні інсталяторів по всій Україні, ознайомтесь з фото "живих" об'єктів, де були встановлені наші кріплення.

Дивитись

Або ознайомтесь з галереєю інших наших систем: баластні системи, фасадні, наземні станції і багато іншого.

https://kripter.ua/wp-content/webpc-passthru.php?src=https://kripter.ua/wp-content/uploads/2020/02/zobrazhennya_viber_2020-03-31_17-57-53-600x512.jpg&nocache=1
Дізнайтесь більше про систему кріплення для похилих дахів Kripter Universal
ОЗНАЙОМТЕСЬ З ІНШИМИ СИСТЕМАМИ ВІД KRIPTER

ІНШІ СИСТЕМИ KRIPTER

    Форма зворотнього зв'язку